לעבוד איתי

פיצוח הנראות והסטוריטלינג הדיגטלי

נושא – אסטרטגיה תוכן בדגש על עולם הלייף סטייל/אמהות/עיצוב
פגישות הייעוץ מיועדות למי שרוצה לשפר את הנראות הדיגטלית שלו ברשת בין אם טקסטים או תמונות.

בפגישת הייעוץ אני עוברת על הנכסים הדיגטלים הקיימים אני בוחנת אותם ובהתאמה לצרכי הלקוח  כותבת הערות ותוכנית פעולה עם ועבור הלקוח.
עם מה אתם יוצאים מהפגישה?

תוכנית פעולה זום אין/ זום אאוט

זום אאוט – בניית אסטרטגית תוכן רחבה שבה אנחנו מסתכלים על הנכסים הדיגיטליים של מותג/מוצר/ עסק ופותרים סוגיות כגון מציאת הקול והאופי של החשבון, פתרון של דילמות במידה וקיימות מספר נקודות ראייה של הפרופיל. במטרה ליצור תוכנית חודשית או שנתית של תוכן דיגיטלי.

זום אין – עונה על שאלת הסגנון, הן מבחינה תוכנית והן מבחינה ויזואלית, כלומר נפרק את נקודות הראייה של הפרופיל את הקול ואת האופי לפיסות של תוכן, על מנת לייצר התמדה ושילוב שנבנתה בזום אאוט.

בכמה פגישות מדובר
1. פגישות ייעוץ חד פעמית במהלכה יוצאים הרבה ש.ב לעשייה
2. תהליך ייעוץ וליווי בין 3-6 פגישות שבמהלכן אני מייעצת בהתאם למסקנות והנגזרות בין פגישה לפגישה.

שיתופי פעולה מסחריים

במסגרת שיתופי פעולה מסחריים אני יוצרת תוכן באינסטגרם ובבלוג למותגים בהתאם לdna שלי ושל הקוראים שלי. שיתופי פעולה מסחרים נבחרים בפיצנטה לאחר סינון מוקפד. במסגרת שיתוף פעולה מסחרי אני מתאימה את התכנים לאופי המותג ויוצרת תוכן ויזואלי איכותי שבו המותג יכול להשתמש במסגרת שיתוף הפעולה.
חלק משיתוף הפעולה המסחרי כולל הפצה במדיה החברתית ובניוזטר בהתאם לסיכום הדברים מול המותג.

הפקות תוכן טיילור מייד

א. יצירת תכנים למותגים/עסקים בנכסים הדיגטלים שלהם – כתבות תוכן, צילומי תמונות ותוכן לרשתות חברתיות.

ב. יום בחיי – אפשרות להצצה של הקוראים והלקוחות שלכם למאחורי הקלעים של העסק שלכם הן בפן הויזואלי והן בתיאור היום יום. יום בחיי כולל – פוסט ראיון בבלוג, צילומי תדמית שלכם ושל העסק והפצה ברשתות החברתיות.