לעבוד איתי

פיצוח הנראות ברשתות חברתיות סטוריטלינג דיגיטלי

פיצוח הנראות ברשתות חברתיות או במילים אחרות, סטוריטלינג דיגיטלי.

הנוכחות שלנו במדיה הדיגיטלית מבקשת מאיתנו ליצור שפה אישית, להעביר מסר בדרך הייחודית שלנו וליצור לנו ולעוקבים שלנו מקום לאינטראקציה.

במסגרת העבודה שלי אני פוגשת עסקים ואנשים מעולמות תוכן שמעניינים אותי כמו, לייף סטייל/ אמהות/ עיצוב ומתחומים שמשיקים להם.

אני מקיימת פגישות ייעוץ כדי לסייע לעסקים ואנשים לשפר את הנראות הדיגיטלית שלהם ברשת באמצעות טקסטים, תמונות, סטוריז ועוד.

בתהליך הייעוץ אני עוברת על הנכסים הדיגיטליים הקיימים אני בוחנת אותם בהתאמה לצרכי הלקוח, מציעה הערות והצעות לשיפור ולבסוף מייצרת תוכנית פעולה עם ועבור הלקוח.

אנחנו יכולים להיפגש בשני מסלולים:

 1. ייעוץ חד פעמי
  פגישת ייעוץ בת שעה וחצי שכוללת: סקירה ובחינה של המדיות הקיימות, אנחנו בוחנים יחד את הנכסים הדיגיטליים של המותג/המוצר/העסק ומחפשים ומגדירים את הקול והאופי של החשבון, חושבים יחד ומגדירים מה הצעדים שיש לבצע הלאה. לפני הפגישה תקבלו שאלון מקיף ואחריה, תצאו עם הרבה רעיונות וטיפים לשיפור הנראות הדיגיטלית שלכם.
 2. סדרה של פגישות
  סדרה של 3 פגישות שבמהלכן אני עוזרת לכם להבין לעומק את הנראות שלכם במדיה החברתית וליצור אסטרטגיה בהתאם, מייעצת לכם לגבי דרכי פעולה ומוציאה אתכם עם תוכנית פעולה ברורה להמשך הדרך.
  בפגישה הראשונה נגדיר מטרות, זאת אחרי שאני סקרתי וערכתי מחקר שוק מה קיים בנישה שלכם. בפגישה זו ננהל דיון ונפרק יחד את ה"קול" של הפרופילים במדיה שבחרנו שילוו אתכם, להן נגדיר רצועות תוכן שאותן יש לייצר בהתמדה ולשלב ברשתות השונות.
  מהפגישה השנייה נצא עם אסטרטגיה ראשונית, לניהול הנראות הדיגיטלית וליישום של האלמנטים שהגדרנו.
  מהפגישה השלישית תצאו עם תוכנית עבודה סדורה, חשיבה על אפיקים חדשים ותכנון עבודה קדימה בהתאמה למה שנקבע.

שיתופי פעולה מסחריים

במסגרת שיתופי פעולה שלי אני יוצרת תוכן באינסטגרם ובבלוג למותגים בהתאמה מלאה למותג ולאופי המיוחד של הנכסים שלי. שיתופי פעולה שלי נבחרים בפינצטה. במסגרת שיתוף פעולה מסחרי אני מתאימה את התכנים לאופי המותג ויוצרת תוכן ויזואלי וטקסטואלי שבו המותג יכול להשתמש במסגרת שיתוף הפעולה בהתאמה למה שנקבע.
חלק משיתוף הפעולה המסחרי כולל הפצה במדיה החברתית, בניוזלטר שלי בהתאם לסיכום הדברים מול המותג.

הפקות תוכן טיילור מייד

א. יצירת תכנים למותגים/עסקים בנכסים הדיגיטליים שלהם – כתבות תוכן, צילומי תמונות ותוכן לרשתות חברתיות.
ב. יום בחיי – אפשרות להצצה של הקוראים והלקוחות שלכם למאחורי הקלעים של העסק שלכם בתיאור היום יום של העסק ״מאחורי הקלעים״. יום בחיי כולל – פוסט ראיון בבלוג שלי, צילומי תדמית שלכם ושל העסק (של צלמת מקצועית) והפצה ברשתות החברתיות שלי.